Coffe & bread lover

Project Manager

Co vás čeká

Přejeme přivést šikovného a kreativního kolegu pro start a rozvoj našeho nového projektu. Rádi bychom vytvořili pro hosty kaváren příjemnější prostředí díky vůni čerstvého pečiva. Vašim úkolem bude příprava a vedení celého projektu, vyhledávání nových trendů a následná aplikace do provozu. Povedete menší kolektiv spolupracovníků.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Musíte být schopni dobře komunikovat, motivovat ostatní a být inspirací. Potřebujete cílevědomost, flexibilitu, pečlivost a smysl pro detail. Požadujeme také angličtinu, běžnou znalost práce s PC a řidičský průkaz sk. B

Výhodou bude, pokud budete umět

Výhodou mohou být zkušenosti z provozu kavárny, pekárny nebo gastronomie. Povědomí o dobrém fungování sociálních sítí. Schopnost vytvářet dobré vztahy v kolektivu a obchodní dovednosti.

Co vám můžeme nabídnout

Práci v mladém týmu, v rámci nového zajímavého projektu. Motivující ohodnocení podle dosažených výsledků. Zázemí stabilní firmy která se rychle rozvíjí.

Obor

  • Gastronomie a pohostinství
  • Potravinářství
  • Prodej a obchod

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Jazykové znalosti (Všechny jazyky)

  • Čeština - Výborná
  • Angličtina - Středně pokročilá

Typ úvazku

Práce na plný úvazek

Délka trvání pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu

pracovní smlouva

Benefity

  • Bonusy/prémie
  • Auto i pro soukromé účely
  • Mobilní telefon
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Notebook
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce
  • Individuální rozvržení pracovní doby
  • Vyhrazený čas na inovace
  • Rozjezd zcela nového projektu

Slovácká pekárna s.r.o.

Kontaktní osoba

Marek Váša

marek.vasa@slovackapekarna.cz